-13%

ISKRA Сет алати (штрафцигери и битови) ERO 94

– Меѓу-сечило штрафцигери: (3 парчиња) 1×75, 2×100, 3×150
– Рамен сечило штрафцигери: (3 парчиња) 5×75, 6×100, 8×150
– Магнетна рачка: 1 парче
– Рачка за штрафцигер: 1 парче


Original price was: 1,840.00 ден.Current price is: 1,599.00 ден.

Спореди

Опис

 • 25 mm наставки: (50 парчиња)
  Слот наставки (SL): (11 парчиња) 3, 4, 4, 4,5, 5, 5, 5,5, 6, 6, 6.5, 7
  крст наставки (PH): (8 парчиња) 0, 0, 1, 1, 2, 2, 3, 3
  Двојна (H): (10 парчиња) 1,5, 2, 2,5, 3, 3.5, 4, 4,5, 5, 5,5, 6
  Торкс (Т): (10 парчиња) 8, 9, 10, 15, 20, 25, 27, 30, 35, 40
  Позидрив (PZ): (7 парчиња) 0, 1, 1, 2, 2, 3, 3
  Округли (S): (4 парчиња) 0, 1, 2, 3
 • 50 mm наставки: (16 парчиња)
  Слот наставки(SL): (4pcs) 3, 4, 5, 6
  крст наставки (PH): (4 парчиња) 0, 1, 2, 3
  Позидрив(PZ): (4 парчиња) 0, 1, 2, 3
  Torx (Т): (4 парчиња) 10, 15, 20, 25
 • Додатоци за прецизност: (8 парчиња)
 • Приклучок Крос-сечилото: (4 парчиња) PH0000, PH000, PH00, PH0
 • Рамно сечило: (4 парчиња) 1,2, 2, 2,5, 3
 • 1/2 “наставки: (10 парчиња) 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13
 • Меѓу-сечило штрафцигери: (3 парчиња) 1×75, 2×100, 3×150
 • Рамен сечило штрафцигери: (3 парчиња) 5×75, 6×100, 8×150
 • Магнетна рачка: 1 парче
 • Рачка за штрафцигер: 1 парче
 • 1/2 “Наставак за продолжеток: 1 парче
 • Адаптер: 1
 • Пакување: кутија

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.