-30%

ISKRA Електрична брусилка за ѕид/камен DS710-180

– напон: 220-240V ~ 50Hz
– моќност: 710W
– брзина: 1200-2700 мин-1
– дијаметар на брусна плоча: Ø 180 mm


8,610.00 ден 5,999.00 ден

Спореди

Опис

 • напон: 220-240V ~ 50Hz
 • моќност: 710W
 • брзина: 1200-2700 мин-1
 • дијаметар на брусна плоча: Ø 180 mm
 • приклучок за прашина
 • гумирана рачка
 • ЛЕД сијалица
 • две дополнителни позиции на рачката
 • Додатоци:
  – 2 m цевка за вшмукување
  – вреќа со прашина
  – 6 парчиња брусна хартија
 • Димензии на пакување (во mm): 275 (Д) x 275 (Ш) x 280 (В)
 • Нето тежина: 3,5 кг
 • Бруто тежина: 3,75 кг
 • 24 месеци гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.