-13%

ISKRA Аголна брусалка GX-AG046-2

– Напон: 220-240V~50Hz
– Јачина: 500W (max)
– Вртежи: 0-11.000 okr/min


2,750.00 ден 2,390.00 ден

Спореди

Опис

  • Напон: 220-240V~50Hz
  • Јачина: 500W (max)
  • Вртежи: 0-11.000 okr/min
  • Големина на диск Ø 115 mm
  • Осовина: M14
  • Две дотатни места за рачка
  • Должина на кабел: 1,8m
  • Димензии на пакување (В mm): 295 (Д) x 135 (Ш) x 120 (V)
  • Нето тежина: 1,9 kg

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.