-13%

ISKRA Циркуларна пила ERO IE-CS1500

– Напон: 220-240V ~ 50Hz
– Моќност :1500W
– Вртежи во празен од -5800 врт / мин
– Дијаметар на сечилото – Ø 185 mm


Original price was: 8,040.00 ден.Current price is: 6,990.00 ден.

Спореди

Опис

 • Напон: 220-240V ~ 50Hz
 • Моќност :1500W
 • Вртежи во празен од -5800 врт / мин
 • Дијаметар на сечилото – Ø 185 mm
 • Длоабочина на сечење под агол од 90° – (max) 67mm
 • Длоабочина на сечење под агол од 45° – (max) 43mm
 • Ласерско водење
 • Гумирана рачка
 • Подесувачка заштита
 • Должина на кабел – 2m
 • Димензии на пакувањето (во mm) : 360 (Д) x 245 (Ш) x 265 (В)
 • 2 години гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.