-17%

ISKRA Хилта ERO IE-RH40L-1600

– Напон: 230-240V ~ 50Hz
– Моќност: 1600W (max)
– Ударна моќ: 9.5 J


Original price was: 15,630.00 ден.Current price is: 12,999.00 ден.

Спореди

Опис

 • Напон: 230-240V ~ 50Hz
 • Моќност: 1600W (max)
 • Ударна моќ: 9.5 J
 • Брзина без оптоварување:
  при вртење: 0–630 min-1
  при удар: 0–3800 min-1
 • Максимално дупчење на:
  бетон: 40 mm
  дрво: 60 mm
 • Додатоци:
  конусно длето: 18×320 mm
  сврдел: 18×320 mm
 • SDS MAX систем
 • Додатна рачка
 • Гаранција 24 месеци

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.