-11%

ISKRA Ударна дупчалка Z1J DD24 13B

– 900 W јачина
– 3000 rpm во празен од
– Променлив и подесив футер од 1,5 до 13 mm


2,790.00 ден 2,490.00 ден

Спореди

Опис

  • 900 W јачина
  • 3000 rpm во празен од
  • Променлив и подесив футер од 1,5 до 13 mm
  • Вариабилна брзина и ротација во две насоки
  • гумирана задна рачка и предна рачка со мерило за длабочина
  • 1,8 m должина на кабелот
  • 2 kg тежина
  • 1 година гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.