-13%

ISKRA Убодна пила GX-JS004A

– 600 W јачина
– 3 подесувања за брзина
– 3000 rpm во празен од


2,860.00 ден 2,490.00 ден

Спореди

Опис

Убодна пила Iskra GX-JS004A

  • 600 W јачина
  • 3 подесувања за брзина
  • 3000 rpm во празен од
  • Подесувачки агол на сечење до 45 степени
  • 1,8 m кабел
  • 2 kg тежина
  • 2 години гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.