-13%

ISKRA Аголна брусалка GX AG010 B

– 2000 W јачина
– 6500 rpm во празен од
– 230 mm макс. големина на диск


5,740.00 ден 4,990.00 ден

Спореди

Опис

Аголна брусалка Iskra GX-AG010-B

  • 2000 W јачина
  • 6500 rpm во празен од
  • 230 mm макс. големина на диск
  • М14 големина на браник
  • Подесива рачка на 3 позиции
  • Должина на кабел: 1,8м
  • 2 години гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.