-13%

ISKRA Електрична глодалка ERO IE-ER12-1600

– Моќност: 230-240V~50Hz
– Јачина: 1600W
– Вртежи: 8.000-30.000 min-1
– Глава: 8 / 12 mm


Original price was: 7,500.00 ден.Current price is: 6,490.00 ден.

Спореди

Опис

  • Моќност: 230-240V~50Hz
  • Јачина: 1600W
  • Вртежи: 8.000-30.000 min-1
  • Глава: 8 / 12 mm
  • Макс. површина: 60 mm
  • Ограничувач на длабочина на мелење
  • Приклучок за усисување
  • Димензии (mm): 295 x 145 x 255
  • Тежина: 4,1 kg

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.