-13%

ISKRA Хилта Z1C-32FB

– Напон: 230V ~ 50Hz
– Моќност: 1500W (max)
– Фреквенција: 800 вртежи / мин-1
– Влијание: 4.000 удари / min-1Original price was: 7,460.00 ден.Current price is: 6,490.00 ден.

Спореди

Опис

• Напон: 230V ~ 50Hz
• Моќност: 1500W (max)
• Моќност: 5J
• Фреквенција: 800 вртежи / мин-1
• Влијание: 4.000 удари / min-1
• Макс. Долж сечење: Ø 26 mm
• СДС Плус вежба систем
• мека гумена рачка
• Анти-вибрации
• помошна рачка
• содржат:
• х 2 парчиња
• 1 x вежба прашина покрие мерач
• маст пан клуч

Дупчење на:
• железо: 13 mm
• Бетон: 32 mm
• Дрво: 40мм

• должина на кабел: 1.8 m
• Пакување: куфер
• Димензии на пакување (во mm): 390 (D) x 125 (W) x 255 (V)
• Тежина: 7,25 kg
• Бруто Тежина: 7,75 kg
• Гаранција 12 месеци

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.