-12%

Iskra сет ERO 39 со кутија

– Пакување: куфер
– Димензии (во mm): 320 (D) x 80 (W) x 185 (V)
– Бруто тежина: 17.0 kg


Original price was: 1,710.00 ден.Current price is: 1,499.00 ден.

Спореди

Опис

• клешти: 150 mm (8 “)
• Карпентер чекан: 227g (8 мл)
• комунални нож: 18 mm
• метар: 3 m x 16 mm
• Ножици нерѓосувачки
• 6 шестоаголни клучеви Ален: 1.5 – 10 mm
• Прецизни одвртувачи: 2x крст (0.1); ниво 2x (2.4 mm, 3.0 mm)
• Магнетна рачка наставки: e: 6.35 mm (1/4 “)
• Магнетен продолжеток на битови: 60 mm
• 25 mm продолжувањата (20 парчиња) Директно фитинзи
• (E): 3, 4, 5, 6
• крст-продолжувањата (PH): 1, 2, 3
• крст-приклучоци со ѕвезда (PZ): 1, 2, 3
• Ален приклучоци (H): 3, 4, 5, 6
• Торкс приклучоци (T): 10, 15, 20, 25, 27, 30
• Пакување: куфер
• Димензии (во mm): 320 (D) x 80 (W) x 185 (V)

Пакување надворешното пакување
• картон димензии (во mm): 390 (D) x 335 (W) x 355 (V)
• Количина: 8 парчиња / кутија
• Нето тежина: 16.0 kg
• Бруто тежина: 17.0 kg

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.