-13%

ISKRA Ел. Пиштол / Распрскувач за боја ES500

– Моќност: 500W
– Напон: 220-240V ~ 50H
– Брзина на проток: 900 ml / мин
– Волумен на контејнер: 900 ml


4,600.00 ден 3,990.00 ден

Спореди

Опис

 • Моќност: 500W
 • Напон: 220-240V ~ 50H
 • Брзина на проток: 900 ml / мин
 • Волумен на контејнер: 900 ml
 • Големина на млазницата: 2,5 mm
 • Додатоци:
  Сад за проверка на вискозитет
  Четка за чистење
  Игла за чистење
 • Димензии на пакувањето (во mm): 276 (L) x 135 (Ш) x 258 (H)
 • Нето тежина: 1,8 кг
 • Бруто тежина: 2 кг
 • 24 месеци гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.