-9%

ISKRA 18 Сет Штрафцигери ERO HTS

– “8 штрафцигери со магнетна глава
– 10 прецизни штрафцигери
– Хром ванадиум челик”


Original price was: 990.00 ден.Current price is: 899.00 ден.

Спореди

Опис

  • “8 штрафцигери со магнетна глава
  • 10 прецизни штрафцигери
  • PH (+)Крстачи 2x38mm / 1x80mm / 2x100mm / 3x150mm
  • SL (-) Слот 6x38mm / 4x75mm / 6x100mm / 8x150mm
  • PH (+) Крстач 00x50mm / 0x50mm
  • SL (-) Рамен/Слот 2×50 / 2.5x50mm / 3x50mm
  • T Torx T6, T7, T8, T9, T10
  • Хром ванадиум челик”

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.