-14%

ISKRA Батериски штрафцигер, комплет со битови ML CS19 36

– Напон: 3,6V
– Моќност : Li-ion Батерија ( 1,3Ah )
– Вртежи во празно: 180 / мин-1


Original price was: 2,900.00 ден.Current price is: 2,490.00 ден.

Спореди

Опис

  • Напон: 3,6V
  • Моќност : Li-ion Батерија ( 1,3Ah )
  • Вртежи во празно: 180 / мин-1
  • Вртежен момент : 3,5 Nm
  • LED сијалица
  • Самозатезна глава : Ø 6,35 mm ( максимум)
  • Комплет битови (PH, CZ, TX)

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.