-13%

ISKRA Батериска дупчалка ML-CD92-144

– Напон: 14.4V
– Моќност : Li-ion Батерија ( 1,5Ah )
– Вртежи во празно: 0-700 / min-1


3,990.00 ден 3,490.00 ден

Спореди

Опис

 • Напон: 14.4V
 • Моќност : Li-ion Батерија ( 1,5Ah )
 • Вртежи во празно: 0-700 / min-1
 • Степени на вртежен момент: 21 + 1
 • Вртежен момент: 15 Nm
 • LED сијалица
 • Самозатезна глава : Ø 10 mm ( максимум)
 • Капацитет на дупчење :
 • • 16 mm (дрво)
 • • 6 mm (железо)
 • Димензии на пакувањето (во mm) : 242 (В ) x 196,5 (Ш ) x 73 ( Д)
 • Тежина: 1,03 кг
 • Гаранција 1 година

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.