-14%

ISKRA Ударна дупчалка Z1J 13 (DB5307)

– Напон: 220-240V ~ 50Hz
– Моќност: 600W (max)
– Вртежи: 0-3000 врт / мин
– Променлив футер: Ø 1,5 – 13 mm2,190.00 ден 1,890.00 ден

Спореди

Опис

Напон: 220-240V ~ 50Hz
– Моќност : 600W (max)
– Вртежи : 0-3000 врт / мин
– Променлив футер: Ø 1,5 – 13 mm
– Променлива брзина
– Две насоки на вртење
– Додатна рачка
– Мерач на длабина
– Дупчење на :
• железо : 13 mm
• бетон : 16 mm
• дрво: 25 mm
– Должина на кабел: 1.8 m
– Димензии на пакувањето (во mm) : 240 (В ) x 263 ( Ш) x 70 (Д)
– Тежина: 2,03 кг
– Бруто Тежина: 2,13 кг

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.