-13%

ISKRA Аголна брусалка GX-AG047

– 900 W јачина
– 12000 rpm во празен од
– 125 mm макс. големина на диск


3,440.00 ден 2,990.00 ден

Спореди

Опис

  • 900 W јачина
  • 12000 rpm во празен од
  • 125 mm макс. големина на диск
  • М14 големина на браник
  • Подесива рачка
  • 1,8 m кабел
  • Гаранција: 2 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.