-13%

ISKRA Кршач ERO IE-DH65M-1700

– Моќност: 230V~50Hz
– Јачина: 1700W
– Ударна јачина: 50 J
– Брзина при удар: 1900 min-1


Достапност:

Нема на залиха

17,940.00 ден 15,599.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

 • Моќност: 230V~50Hz
 • Јачина: 1700W
 • Ударна јачина: 50 J
 • Брзина при удар: 1900 min-1
 • Анти-вибрациски
 • SDS HEX систем
 • Опрема:
  – конусно длето 30×410 mm
  – плоснато длето 30×410 mm
  – метална кутија
 • Димензии (mm): 710 x 165 x 300
 • Тежина: 15,5 kg
 • 2 години гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.