-13%

ISKRA транспортна количка PH-003

– 580 x 300 x 120 mm (LxWxH)
– MDF плочи со дебелина од 18,6 мм
– Тркала: Ø 73 mm вртливата 360 ° ПП Тркалца


Достапност:

Нема на залиха

1,370.00 ден 1,190.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

Транспорт количка PH-003
• 580 x 300 x 120 mm (LxWxH)
• MDF плочи со дебелина од 18,6 мм
• Тркала: Ø 73 mm вртливата 360 ° ПП Тркалца
• 200 кг (максимум)
• Тежина на апаратот: 2,5 кг
• Бруто Тежина: 2,6 кг

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.