-13%

ISKRA Аголна брусалка ERO IE-AG1200

– Напон: 230-240V~50Hz
– Јачина: 1200W
– Вртежи: 11.000 rpm во празен од
– Осовина: M14


4,600.00 ден 3,990.00 ден

Спореди

Опис

  • Напон: 230-240V~50Hz
  • Јачина: 1200W
  • Вртежи: 11.000 rpm во празен од
  • Осовина: M14
  • 3 дотатни положби за рачката
  • Подесување на рачката – лево/десно 90°
  • Големина на диск: Ø 125 mm
  • Димензии на пакување (во mm): 450 (Д) x 100 (Ш) x 130 (В)
  • 2 години гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.