-13%

ISKRA Батериска сабјеста пила J0F 2ET 10.8 (ET1405)

– Напон: 7.2V
– Моќност: Li-ion Батерија(1,3Ah)
– Вртежи во празно: 1,2 сек / рез


5,750.00 ден 4,999.00 ден

Спореди

Опис

Iskra J0F 2ET 10.8 (ET1405) Батериска сабјеста пила

  • Напон: 7.2V
  • Моќност: Li-ion Батерија(1,3Ah)
  • Вртежи во празно: 1,2 сек / рез
  • Ширина на сечење: Ø 160 mm (максимум)
  • 2 години гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.