-18%

INTEX Сет за лепење 6/1

– Отстранете ја хартиената позадина и нанесете
– Можност за брзо лепење на дупки
– Дизајнирано за производите на INTEX


Достапност:

Нема на залиха

110.00 ден 90.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

  • Отстранете ја хартиената позадина и нанесете
  • Можност за брзо лепење на дупки
  • Дизајнирано за производите на INTEX
  • Одлично решение кое секогаш треба да ви е при рака

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.