-13%

INTEX Базен PRISM FRAME 457×122 cm

– Димензии 457×122
– Материјал 3 слоја од SUPER-TOUGH® патентиран материјал
– Сива боја
– Тежина 71 кг


Достапност:

Нема на залиха

34,490.00 ден 29,990.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

Овој базен не само што е луксузен, туку е и доволен за до 10 луѓе. Со дијаметар од 457 см и висина од 122 см, овој базен поставен во вашиот двор нуди забава за целото семејство. Високиот квалитет на овој базен се огледува и во вклучените предмети како соодветна филтер пумпа, практична скала, прекривач и подлога изработени од квалитетен материјал. Сето тоа е вклучено во сетот! Лесен за монтирање и готов за полнење после само 45 минути!

 • Модел Intex Prism Frame Premium
 • Димензии 457×122
 • Материјал 3 слоја од SUPER-TOUGH® патентиран материјал
 • Сива боја
 • Тежина 71 кг
 • Фабричка гаранција 1 година
 • Капацитет (литри) 16805
 • Длабочина на водата 90% полн (cm) 107
 • Дебелина на ѕид (mm) 0.58
 • Дебелина на под (mm) 0.51
 • Вклучена подлога 472 x 472 см
 • Вклучена прекривка
 • Филтер пумпа со капацитет од 3407 l/h
 • Скала 122 cm
 • Сет за поправка и лепење вклучен

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.