-13%

INTEX Робот за чистење на базен ZX50

– Средство за чистење ZX50 дизајнирано за чистење на дното на базенот
– Потребна брзина на проток на пумпата Intex: 3.400 – 5.600 литри/час
– Филтер со фина мрежа од 0,3 мм за да ги фати дури и најмалите остатоци
– Брзина на патување до 5 метри во минута


4,930.00 ден 4,290.00 ден

Спореди

Опис

Удобноста на совршеното чистење претходно беше наменета само за поголеми базени, со овој робот за чистење станува на дофат дури и на најмалите базени. Со брзина на патување до 5 метри во минута, овој чистач за базен брзо ќе ги исчисти остатоците од вашиот базен, што ќе ви овозможи повеќе време да пливате и да уживате во вашиот базен.

  • Средство за чистење ZX50 дизајнирано за чистење на дното на базенот
  • Потребна брзина на проток на пумпата Intex: 3.400 – 5.600 литри/час
  • Филтер со фина мрежа од 0,3 мм за да ги фати дури и најмалите остатоци
  • Брзина на патување до 5 метри во минута
  • Корпа за собирање ѓубре со голем капацитет од 0,8 литри
  • Црево против заплеткување од 6,5 метри
  • Одговара на сите базени со рамки со МАКСИМАЛНА големина 5,49m x 1,22m

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.