-13%

INTEX Воздушен кревет 64765 со перничиња и пумпа

– Димензии: 152 cm x 203 cm x 25 cm
– Fiber-tech технологија
– Широки отвори за брзо надувувањеи испумпување
– Во комплет со: пумпа за надувување и 2 перничиња


Достапност:

Нема на залиха

2,700.00 ден 2,350.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

Воздушен кревет кој е доволно удобен за да го користите и подолго време. Наменет е за користење во домашни услови, за кампинг или за бањање. Изработен од висококвалитетен материјал со модерен дизајн и извонредна удобност.

  • Димензии: 152 cm x 203 cm x 25 cm
  • Fiber-tech технологија
  • Подобрена удобност и стабилност
  • Широки отвори за брзо надувувањеи испумпување
  • Идеални за домашна и надворешна употреба
  • Во комплет со: пумпа за надувување и 2 перничиња

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.