-13%

INTEX Душек желка 57524

– Може да се користи за базени, но и за отворени води
– Големина: 150x127cm
– За деца 3+ год.


Достапност:

Нема на залиха

760.00 ден 660.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

  • Гумата со дизајн на Желка е одличен за забава и одморање
  • Може да се користи за базени, но и за отворени води
  • Големина: 150x127cm
  • За деца 3+ год.

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.