-13%

INTEX Робот за чистење на базен ZX300

– Средство за чистење ZX300 дизајнирано за чистење на дното и страните на базенот
– Потребна брзина на проток на пумпата Intex: 6.056-13.248 L/h
– Филтер со фина мрежа од 0.15 mm за да ги фати дури и најмалите остатоци
– Брзина на патување до 7 метри во минута


Достапност:

Нема на залиха

8,499.00 ден 7,390.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

Направете го чистењето на базенот лесно! Ефективно чистење на остатоците и нечистотиите со ZX300 роботот, кој поминува до 7 метри во минута благодарејќи на погонот на 4 тркала, а исто така се качува по ѕидовите на базенот за странично чистење и има ротирачки четки.

  • Средство за чистење ZX300 дизајнирано за чистење на дното и страните на базенот
  • Потребна брзина на проток на пумпата Intex: 6.056-13.248 L/h
  • Филтер со фина мрежа од 0.15 mm за да ги фати дури и најмалите остатоци
  • Брзина на патување до 7 метри во минута
  • Корпа за собирање ѓубре со голем капацитет од 1.5 l
  • Црево против заплеткување од 6,5 метри
  • Одговара на сите базени со рамки со МАКСИМАЛНА големина до 6 метри (округли)

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.