-13%

INTEX Перниче на дување во разни бои

– ИНТЕКС перниче за дување идеално за на пат во неколку бои
– Боја Сина • Зелена • Портокалова
– Димензија 43x28x9 цм


Original price was: 150.00 ден.Current price is: 130.00 ден.

Спореди

Опис

  • ИНТЕКС перниче за дување идеално за на пат во неколку бои
  • Боја Сина • Зелена • Портокалова
  • Димензија 43x28x9 цм

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.