-13%

INTEX Маска за нуркање 55978

– Хипоалергична термопластична гума за мека удобна кројка
– Поликарбоантни леќи од безбедносни причини
– Без латекс


Достапност:

Нема на залиха

380.00 ден 330.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

  • Хипоалергична термопластична гума за мека удобна кројка
  • Поликарбоантни леќи од безбедносни причини
  • Без латекс
  • Погоден за деца постара од 8 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.