-13%

INTEX Подлога за базен ФИ 244-475 см

– Идеална подлога за вашиот базен од брендот ИНТЕКС
– Се распакува до посакуваната должина
– ФИ 244-475 см


Достапност:

Нема на залиха

1,370.00 ден 1,190.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

  • Идеална подлога за вашиот базен од брендот ИНТЕКС
  • Се распакува до посакуваната должина
  • ФИ 244-475 см

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.