-20%

INTEX Очила за пливање

– Боја Црна/Сина/Розева
– Димензии L x W x H – 16.5 x 19.7 x 5.1 centimetres
– Од 8 до 99 години


Достапност:

Нема на залиха

310.00 ден 249.00 ден

Clear
Спореди

Опис

  • Бренд Intex
  • Боја Црна/Сина/Розева
  • Димензии L x W x H – 16.5 x 19.7 x 5.1 centimetres
  • Од 8 до 99 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.