-13%

INTEX Гумен чамец Excursion за 4 лица

– Димензии: 315 x 165 x 43 cm
– Носивост: до 400 кг (4 лица)
– Држачи за трска за ловење риба
– Доаѓа со весла, торба за носење и рачна пумпа


14,020.00 ден 12,190.00 ден

Спореди

Опис

  • INTEX 68324 Excursion 4 чамец
  • Димензии: 315 x 165 x 43 cm
  • Носивост: до 400 кг (4 лица)
  • Држачи за трска за ловење риба
  • Доаѓа со весла, торба за носење и рачна пумпа
  • Рачки за пренос
  • Јаже од страните

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.