-13%

INTEX Детски базен Whale Spray

– Возраст 2+ години со надзор од возрасен
– Максимален капацитет 200 l
– Димензии 201 x 196 x 91 cm
– Тежина 4 kg


Достапност:

Нема на залиха

2,520.00 ден 2,190.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

Базен погоден за малите дечиња кои ја обожаваат водата. Идеален за летните денови и можете да го понесете со себе на плажа, кампинг, или едноставно да го поставите во Вашиот двор или на балкон.

  • Производител Intex
  • Модел Whale Spray
  • Возраст 2+ години со надзор од возрасен
  • Максимален капацитет 200 l
  • Димензии 201 x 196 x 91 cm
  • Тежина 4 kg
  • Дополнителни информации
    Опашката на китот може да се конектира со градинарско црево и да прска како прскалка
  • Вклучен комплет за лепење во случај на оштетување

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.