-15%

Ph минус – за намалување на Ph вредноста на водата

Ph минус – за намалување на Ph вредноста на водата 5/1 5 литри


Достапност:

Нема на залиха

340.00 ден 290.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

Ph минус – за намалување на Ph вредноста на водата 5/1 5 литри

Ph минус – , за намалување на Ph вредноста на водата во базенот. Секогаш при дождливо време или при мокрење во базенот Ph вредноста на водата се зголемува е потребно таа да се намали до идеалната Ph од 7,2 – 7,6. Начин на употреба: 1 литар од Ph минус – ја намалува Ph вредноста за 0,1 степен на 25 метри кубни вода. Да се чува вон дофат на деца. Рок на употреба: неограничен. Состав: Кисела Натриева сол на неорганска киселина.

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.