-13%

INTEX Фотеља и табуретка 68564

– Големина на седишта за надувување: 102x135x79 cm
– Големина на столче на надувување 64x28cm
– Удобно и меко на допир


Достапност:

Нема на залиха

2,300.00 ден 1,990.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

  • Големина на седишта за надувување: 102x135x79 cm
  • Големина на столче на надувување 64x28cm
  • Удобно и меко на допир
  • Брзо и лесно полнење и празнење

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.