-13%

INTEX Базен Prism Frame 400x200x122 СМ

– Димензии: 400x200x122 cm
– Капацитет: 8.418 литри (90%)
– Скали
– Пумпа со филтер 2.006 литри на час


Original price was: 53,580.00 ден.Current price is: 46,590.00 ден.

Спореди

Опис

Intex Ultra Frame правоаголен базен. Уживајте во летните горештини и убавини со овој базен!

Опрема:
– Базен
– Скали
– Пумпа со филтер 2.006 литри на час
– Инструкции

Надворешна боја: Gray

Внатрешна боја: Blue Mosaic

Димензии и тежина:
Димензии: 400x200x122 cm
Капацитет: 8.418 литри (90%)

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.