-14%

INTEX Детски базен 59380

– ИНТЕКС базен мини детски за забава во водата на најмалите
– Погодна за деца на возраст од 3-6 години / тежина до 23kg
– Изграден од 0,20 mm винил материјал кој е сертифициран


Достапност:

Нема на залиха

370.00 ден 320.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

  • ИНТЕКС базен мини детски за забава во водата на најмалите
  • Погодна за деца на возраст од 3-6 години / тежина до 23kg
  • Изграден од 0,20 mm винил материјал кој е сертифициран
  • Три достапни дизајни: риба, чамец, авион

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.