-13%

INTEX Кајак Challenger K1

– Димензии: 274 x 74 x 33 cm
– Носивост: до 100 кг (1 лице)
– Вклучени алуминиумскo веслo
– Вклучена пумпа


Original price was: 7,460.00 ден.Current price is: 6,490.00 ден.

Спореди

Опис

 • INTEX 68305 Challenger K1 кајак
 • Димензии: 274 x 74 x 33 cm
 • Носивост: до 100 кг (1 лице)
 • Вклучени алуминиумскo веслo
 • Вклучена пумпа
 • Квалитетен и издржлив материјал со дебелина од 0.75 mm
 • Две независни комори за пумпање
 • Подот на кајакот може да се надува
 • Содржи седиште на пумпање кое може да се отстрани или да се подесува
 • Има и перка за насочување
 • Јаже за држење околу кајакот
 • Мрежа напред за чување на предмети

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.