-14%

INTEX Душеци FASHION 183х69

– Стилски дизајн
– 2 воздушни комори
– Само надувајте и нека почне забавата


Достапност:

Нема на залиха

430.00 ден 370.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

  • Стилски дизајн
  • 2 воздушни комори
  • Димензии 183х69 см
  • Само надувајте и нека почне забавата

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.