-13%

INTEX Детски базен Dino 57166

– Димензии: 191x152x58cm
– Се препорачува за деца +2 год.


Достапност:

Нема на залиха

3,050.00 ден 2,650.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

  • Димензии: 191x152x58cm
  • Се препорачува за деца +2 год.
  • Трансформирајте го Вашиот двор во омилено катче за забава на Вашето дете со неверојатно забавниот базен INTEX – ДИНО со многуте додатоци.
  • Децата со сигурност ќе се забавуваат во овој базен, со вграден распрскувач на палмите и водопад кој се прикачува на градинарско црево.
  • Нахранете го гладниот диносаурус со шест вклучени шарени забавни топки. Лизгајте по водениот тобоган на вулканот со мека подлога на подот.

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.