-13%

INTEX Душек 67997

– Intex душек 67х1,8х17 см


Достапност:

Нема на залиха

1,140.00 ден 990.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

Intex душек 67х1,8х17 см

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.