-13%

INTEX Детски базен 58485

– Димензии: 305х186х56 cm
– Капацитет 999 литри
– Тежина 8.5 кг


Достапност:

Нема на залиха

3,890.00 ден 3,390.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

  • Димензии: 305х186х56 cm
  • Капацитет 999 литри
  • Тежина 8.5 кг
  • 3 вентили
  • Материјал 0.32mm PVC

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.