-13%

INTEX Базен масажер Pure Spa

– Капацитет: 2 лица
– Боја: беж „Сахара“
– Длабочина: 71 см
– Внатрешна големина: 147 см


Original price was: 47,830.00 ден.Current price is: 41,590.00 ден.

Спореди

Опис

 • Форма: Круг
 • Капацитет: 2 лица
 • Боја: беж „Сахара“
 • Длабочина: 71 см
 • Внатрешна големина: 147 см
 • Надворешна големина: 196 см
 • Капацитет: 795 л
 • Број на воздушни млазници: 120
 • Греење на вода: 1,5 – 2,5 ° C / час
 • Максимална температура: 40 ° C
 • Енергија на грејачот: 2,2 kW
 • Моќност на системот Bubble Jet: 800 W
 • Систем за тврда вода: 10 W
 • Систем за филтрирање: Да
 • Стапка на проток на филтер пумпа: 1741 л / час
 • Време на инсталација: до 2,5 часа
 • Тежина на пакетот: 49,50 кг

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.