-13%

INTEX Скали за базен

– Intex Скали за базен со висина 107 cm.
– Intex Скали за базен со висина 122 cm.
– Intex Скали за базен со висина 132 cm.


4,650.00 ден5,850.00 ден

Clear
Спореди

Опис

  • Intex Скали за базен со висина 107 cm.
  • Intex Скали за базен со висина 122 cm.
  • Intex Скали за базен со висина 132 cm.

Intex производ и бренд на кој можете да му верувате.

Скалите се со по четири скалила од двете страни. Направени се од нерѓосувачки материјал, скалилата се од високоиздржлива пластика.

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.