-13%

INTEX Душек лама

– Издржлив материјал 12 ga винил
– 2 воздушни комори
– Димензии: 134×94х111 см
– Капацитет 100 кг.


Достапност:

Нема на залиха

1,480.00 ден 1,290.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

  • Две издржливи рачки
  • Издржлив материјал 12 ga винил
  • 2 воздушни комори
  • Димензии: 134×94х111 см
  • Капацитет 100 кг.

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.