-13%

INTEX Душек JET 57536

– Димензии 117×117 cm
– Дизајниран во сина и црвена боја
– Направен со 3 воздушни комори, издржува тежина од 1 лице со максимално оптоварување од 40 кг


Достапност:

Нема на залиха

990.00 ден 860.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

  • Дозволете му на вашето дете да лета низ вода со овој душек на надувување во форма на авион
  • Димензии 117×117 cm
  • Дизајниран во сина и црвена боја
  • Направен со 3 воздушни комори, издржува тежина од 1 лице со максимално оптоварување од 40 кг
  • Вклучува рачка, пиштол за игра и фластер за поправка

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.