-13%

INTEX Душек UNICORN 57552

– Може да се користи за базени, но и за отворени води
– Големина: 163x86cm
– Максимален товар до 40kg


Достапност:

Нема на залиха

1,330.00 ден 1,160.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

  • Гумата на надувување со дизајн на Еднорог е одлична за забава и одморање
  • Може да се користи за базени, но и за отворени води
  • Големина: 163x86cm
  • Максимален товар до 40kg

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.