-13%

INTEX Душек сирена 58788

– Димензии 178х72 см


Достапност:

Нема на залиха

Original price was: 870.00 ден.Current price is: 760.00 ден.

Нема на залиха

Спореди

Опис

Ги повикуваме сите сирени! Впијте го сонцето во крајна удобност со овој пливачки опаш на сирена во боите на виножитото. Без разлика дали се релаксирате во или покрај базен, езеро или плажа, тоа ќе биде најдоброто во секој летен ден.

Димензии 178х72 см

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.