-13%

INTEX Електрични пумпи 12V / 220V

– Електрична пумпа со приклучок за во кола од 12 V
– Електрична пумпа со приклучок за штекер од 220-240 V


Достапност:

Нема на залиха

860.00 ден990.00 ден

Clear
Спореди

Опис

Intex Quick-Fill™ DC Electric Air Pump се вклучува во кола и е перфектна за надворешна употреба врз воздушни кревети, чамци, душеци и базени. Компактниот дизајн овозможува лесно ракување и држење во рака. Само поврзете ја со вашата кола и лесно можете да надувате или издишете нешто. Доаѓа со 3 менливи вентили кои се компатибилни со многу производи кои се дуваат и дува со проток на воздух од 650 L/min.

Intex Quick-Fill electric air pump се вклучува во стандарден штекер и е перфектна за употреба врз воздушни кревети, чамци, душеци и базени. Компактниот дизајн овозможува лесно ракување и држење во рака. Само поврзете ја со струја и лесно можете да надувате или издишете нешто. Доаѓа со 3 менливи вентили кои се компатибилни со многу производи кои се дуваат и дува со проток на воздух од 650 L/min.

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.