-13%

INTEX Гумен чамец Mariner 4 58357

– Чамец со тврдо PVC дно
– Mоже да се стави и мотор до 3 kW
– Носивост на 4 лица до 400 килограми


31,040.00 ден 26,990.00 ден

Спореди

Опис

  • Чамец со тврдо PVC дно
  • Mоже да се стави и мотор до 3 kW
  • Носивост на 4 лица до 400 килограми
  • Доаѓа со склопливи весла, голема пумпа за дување на чамецот, торбица за носење, 2 места (точки) за закачување на јадиците при ловење на риба и додатоци на самиот чамец за веслата
  • Димензии на чамецот: 3.28 метри х 1.45 метри
  • Јаже за држење околу чамецот
  • Рачки за држење
  • Сет за поправки
  • 3 седишта на дување

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.